Creditmix – На будь-які цілі

RU
Порівнюйте і вибирайте: 1 кредитів для вас

На будь-які цілі

У кожного з нас є свої бажання і потреби, і кожен з нас регулярно робить різні покупки - покупку продуктів харчування, одягу, меблів, побутової техніки, здійснення оплати рахунків і т.д., але не все можливо реалізувати своїми коштами і можливостями в певні моменти життя. Фінансова допомога часто потрібна для реалізації ваших бажань і потреб, тому одним з рішень в таких випадках може бути кредит.

Сьогодні при оформленні позики отримані гроші можуть бути використані для будь-яких цілей, що має ряд переваг. Головна з них - позичальник може почувати себе безпечніше, знаючи, що ніхто не дізнається мету грошових витрат, адже кредитору байдуже, витрачають кошти на ремонт автомобіля, оплату рахунків, покупку продуктів харчування, оплату поїздки або для будь-яких інших цілей. Головне – повернути кредит у зазначений термін. У зв'язку з цим це одна з головних причин, чому онлайн-кредити стали настільки популярними не тільки в Україні, але і в інших розвинених країнах світу.

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Ел-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка виражена у відсотках і включає в себе всі загальні витрати по кредиту, за винятком витрат, пов'язаних з невиконанням зобов'язань по кредиту.
Максимальна річна процентна ставка для кредитів онлайн може бути в межах до 1095% в рік.
Штрафні платежі або інформація політики
Якщо одержувач кредиту не сплачує кредитору суму кредиту і відсотки за користування кредитом в зазначений договором строк, то кредитодавець може стягувати штраф за кожен прострочений день. Більшість кредиторів пропонують клієнтам додаткові 3 дні, за які не стягуються штрафи.
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит. Якщо виникла ситуація, коли неможливо вчасно повернути кредит, зв'яжіться з кредитором, це допоможе уникнути штрафних відсотків, які розраховуються в разі несплати кредиту.
Миттєві кредити онлайн
Срок кредита (minimum and maximum period for repayment) от 62 дней до 3 лет. Примеры являются только информативными.
Creditmix.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.