Creditmix – Порівняй та заощадь

RU
Порівнюйте і вибирайте: 1 кредитів для вас

Порівняй та заощадь

Потрібен кредит на раптові витрати? Проблеми з пошуком відповідного кредиту? Для полегшення зусиль з пошуку найбільш підходящого кредитора ми пропонуємо послугу порівняння кредитів, яка може бути використана будь-яким резидентом України без додаткової оплати. В даний час кредитори видають швидкі кредити у великій кількості, тому порівняння кредитів, безумовно, буде найкращим рішенням, яке допоможе оцінити, який кредит краще вибрати.

Щоб порівнювати кредити було досить ефективно і вигідно:

  • Розглянь всі кредитні пропозиції;
  • Оцінити можливість безвідсоткових кредитів, які дозволяють погашати стільки ж, скільки позичених;
  • Вибери кредитора з найбільш підходящою сумою, терміном повернення і найнижчою процентною ставкою.

Пам'ятайте, що при виборі кредиту, наскільки це можливо з коротшим терміном погашення, ви будете менше переплачувати за відсотками, тому ретельно подумайте, як довго ви можете погашати кредит!

Порівняння кредитів займе всього кілька хвилин, тому скористайтеся перевагами нашого сервісу! Візьміть стільки, скільки вам потрібно!

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Ел-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка виражена у відсотках і включає в себе всі загальні витрати по кредиту, за винятком витрат, пов'язаних з невиконанням зобов'язань по кредиту.
Максимальна річна процентна ставка для кредитів онлайн може бути в межах до 1095% в рік.
Штрафні платежі або інформація політики
Якщо одержувач кредиту не сплачує кредитору суму кредиту і відсотки за користування кредитом в зазначений договором строк, то кредитодавець може стягувати штраф за кожен прострочений день. Більшість кредиторів пропонують клієнтам додаткові 3 дні, за які не стягуються штрафи.
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит. Якщо виникла ситуація, коли неможливо вчасно повернути кредит, зв'яжіться з кредитором, це допоможе уникнути штрафних відсотків, які розраховуються в разі несплати кредиту.
Миттєві кредити онлайн
Срок кредита (minimum and maximum period for repayment) от 62 дней до 3 лет. Примеры являются только информативными.
Creditmix.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.