Creditmix – Здійсніть свої мрії

RU
Порівнюйте і вибирайте: 1 кредитів для вас

Здійсніть свої мрії

У кожного з нас є свої мрії, які ми хочемо втілити в життя - або це нова машина, поїздка з відпусткою, весілля, день народження або якась інша подія. Тільки рідкісну мрію можна здійснити своїми руками. Більшість потребуватиме фінансової допомоги, так як при щомісячному доході можна розраховувати тільки на основні предмети першої необхідності: оплату рахунків, продуктів харчування, медикаментів або одягу. Давайте пам'ятати, що життя занадто коротке, щоб думати тільки про оплату рахунків і покупку їжі, тому не забувайте мріяти. Якщо ви хочете щось, це правильний час, щоб зробити це! Важливо жити сьогоденням, чого у багатьох, на жаль, не вдається.

Для здійснення невеликої мрії не потрібні великі інвестиції, тому швидкий кредит може стати одним з кращих рішень в таких ситуаціях, але при цьому потрібно враховувати, чи можна погасити кредит в зазначений час. При своєчасному погашенні кредиту створюється позитивна кредитна історія, яка збільшує шанси в найближчому майбутньому отримати кредит з вигідними відсотками і більшою сумою.

При виборі послуги з порівняння кредитів, ваші плани можуть бути виконані негайно! Бажаємо, щоб було більше мрій і щасливих людей!

Реквізити та приклади розрахунків позик партнерів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Ел-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Термін кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)
Річна процентна ставка виражена у відсотках і включає в себе всі загальні витрати по кредиту, за винятком витрат, пов'язаних з невиконанням зобов'язань по кредиту.
Максимальна річна процентна ставка для кредитів онлайн може бути в межах до 1095% в рік.
Штрафні платежі або інформація політики
Якщо одержувач кредиту не сплачує кредитору суму кредиту і відсотки за користування кредитом в зазначений договором строк, то кредитодавець може стягувати штраф за кожен прострочений день. Більшість кредиторів пропонують клієнтам додаткові 3 дні, за які не стягуються штрафи.
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит. Якщо виникла ситуація, коли неможливо вчасно повернути кредит, зв'яжіться з кредитором, це допоможе уникнути штрафних відсотків, які розраховуються в разі несплати кредиту.
Миттєві кредити онлайн
Срок кредита (minimum and maximum period for repayment) от 62 дней до 3 лет. Примеры являются только информативными.
Creditmix.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.